У тюремному комплексі "Рокерс Айленд" утримують Стросс-Кана

  У тюремному комплексі "Рокерс Айленд", відомому як "в`язниця нью-йоркського дна", утримують чільника Міжнародного валютного фонду Домініка Стросс-Кана. Суд відмовив випустити під заставу посадовця, підозрюваного в сексуальних домаганнях. Тож Стросс-Кан перебуватиме в "Рокерс Айленд", щонайменше, до 20-го травня, коли американська феміда почне розгляд справИ. Главу МВФ обвинувачують за семи статтями кримінального кодексу - в найгіршому випадку він може провести за гратами наступні чверть століття.

  До в`язниці, де утримують хворих на інфекційні недуги тюремного комплексу "Рокерс Айленд" у Нью-Йорку, перевели чільника МВФ - Домініка Стросс-Кана. Адміністрація закладу стверджує, що підсудний цілком здоровий, просто саме тут знайшлася вільна одиночна камера. Задля безпеки Стросс-Кана на прогулянки його виводитимуть також окремо від інших в`язнів. Комплекс "Рокерс Айленд" розташований на річці Іст-Рівер, там перебуває близько 10 тисяч арештантів.

  Бен Брафман, адвокат Стросс-Кана: "Ми розчаровані рішенням суду. Проте битва лише починається. У нас міцні позиції і захист має гарні шанси виграти цю справу. Ми доведемо невинуватість Домініка Стросс-Кана й відновимо його репутацію".

  Суддя, яка відмовила чільнику МВФ у звільненні під заставу в мільйон доларів, пояснила своє рішення тим, що Стросс-Кана затримали в літаку, коли він намагався вилетіти до Європи. На її думку, це може бути ознакою наміру посадовця переховуватися від американського правосуддя. Якщо обвинувачення виграє процес - Стросс-Кан проведе за гратами чверть століття.

  Джон Макконнел, помічник прокурора: "За даними розслідування, підсудний зачинив постраждалу у своєму номері та спробував згвалтувати її. Коли йому це не вдалося - примушував до орального сексу. Ми висуваємо звинувачення за сімома статтями. Максимальний термін ув`язнення становитиме двадцять п`ять років".

  Деталей про покоївку, яка начебто постраждала від дій Стросс-Кана, поліція не розголошує. Проте американські ЗМі повідомляють, що вона не має судимостей, працює в готелі вже три роки і з боку адміністрації до неї за цей час не було жодних претензій. Поки триває слідство Міжнародним валютним фондом керуватиме заступник Строс-Кана - Джон Ліпськи. Представники Європейського союзу заявляють - скандал не має вплинути на хід переговорів про надання фінансової допомоги країнам зони євро. Колеги ж обвинуваченого із соціалістичної партії Франції стверджують, що Стросс-Кан став жертвою наклепу.

  Олександр Войтко, "5 канал" 

  Попередній матеріал
  НАТО завдало нових авіаударів по Триполі
  Наступний матеріал
  У Казахстані смертник підірвав себе перед будівлею департаменту
  Теги:
  Loading...