У Туреччині загинули 17 російських туристів

  Двоє дітей загинули і ще 5-ро залишилися без батьків - у ДТП в Туреччині. Загалом же, за останніми даними, аварія забрала життя 17-ти осіб. Усі вони - російські туристи. Ще 24 - зараз у шпиталі. Про це повідомляє міністерство туризму Росії.

  В автобусі, що впав з 15ти метрової висоти в річку, загалом перебувала 41 особа, 39-ть із них - громадяни Росії. Аварія сталася на шляху з Анталії до туристичного центру Памук-кале.  За попопередніми даними, водій автобуса заснув за кермом. Росія відрядила до Туреччини літак для евакуації постраждалих в аварії. Цим самим бортом вилетіли і 15 лікарів центру медицини катастроф і психологи. Президент Медведєв дав доручення Генеральному прокурору підключитися до розслідування причин аварії.

  І у шпиталях залишаються 14-ро громадян Грузії, які постраждали у ще одній аварії, яка сталася на території Туреччини напередодні. Автобус з 45-ма пасажирами  їхав із Тбілісі до Стамбула. Загалом постраждало 30-ть осіб - з Грузії, Індії, Чехії та Азербайджану. Троє з пасажирів - у важкому стані, їх доправили до лікарні в Анкарі.

  Попередній матеріал
  Шоу квітів розпочалося у Лондоні
  Наступний матеріал
  Рада директорів "Брітіш Петроліум" може постати перед судом
  Теги: