У ЦЕРНі відзначають 20-річчя Інтернету

  20-річчя з Дня народження Інтернету відзначають у швейцарському дослідному інституті ЦЕРН. Офіційна дата святкування - 6 серпня. Втім саме в середині березня 2 десятиліття тому молодий дослідник Тім Бернерс-Лі написав записку своєму керівнику, де сформулював ідею Всесвітньої мережі.

  Наставник відреагував дослівно так - "незрозуміло, але вражає". Менш ніж через рік зявилася перша комп`ютерна програма, яка дозволяла комп`ютерам обмінюватися інформацією між собою. На святкуванні винахідник, який зараз є професором у Масачусетському інституті технологій, спрогнозував подальше поширення Інтернету планетою. Особливо це стосується мобільних телефонів. Бернерс-Лі також пошкодував про свою ідею використати дві косих лінії перед "www". На його думку - вистачило б і однієї. А так - мільярди людей людей тратять додатково час на введення зайвого символу.

  Бен Сегаль, працівник ЦЕРН: "Ми були надзвичайно здивовані. Це було дуже розумна та науково обґрунтована ідея, але ніхто не був впевнений, чи це запрацює".

  Тім Бернерс-Лі, винахідник Інтернету: "Дуже важливо розвивати Інтернет-технології у поєднанні з мобільними телефонами. Так до Мережі матимуть доступ набагато більше людей. А у країнах, що розвиваються, для простих людей мобільні телефони часто є єдиним способом вийти у онлайн".

  Попередній матеріал
  Французькі працівники Sony заблокували у кабінеті директора
  Наступний матеріал
  Соцопитування: 28% українців впевнені, що чиновники розкрадають податки
  Теги:
  Loading...