У церквах ПАР відслужили молебні на підтримку родини Пісторіуса та Стінкамп [відео]

  У церквах Південно-Африканської республіки відслужили спеціальні молебні на підтримку родини Оскара Пісторіуса та Ріви Стінкамп. Чимало громадян оплакують загибель Ріви і відмовляються вірити у провину славетного спортсмена, якого звинувачують у навмисному вбивстві. Місцева преса заявила, що жінка могла померти не від вогнепальних поранень, а від черепно-мозкової травми. Офіційних подробиць цієї версії поки немає.

  Дедалі більше шокуючих подробиць оприлююднюють у резонансній справі спортсмена Оскара Пісторіуса, який на День святого Валентина у власному будинку убив свою подругу, модель Ріву Стінкамп. За новими даними місцевої преси, що посилаються на джерело у поліції - дівчина мала не лише кульові поранення, але й черепно-мозкову травму. На місці трагедії - знайшли й закривавлену битку. Також загибла була у нічній сорочці, а це суперечить версії про те, що спортсмен міг переплутати її з грабіжником...

  Жінка: "Не можна його засуджувати, бо ніхто з нас не знає, що насправді трапилося. Зараз не час пліткувати і говорити про речі, у яких ми не впевнені. Все, що ми можемо зробити - це підтримувати родини у скорботі і всіх, хто до цього причетний".

  Шоковані трагедією, більшість мешканців країни закликають не пліткувати, а дочекатися офіційної версії слідства. І Оскар Пісторіус і Ріва Стінкамп були відомими зірками і улюбленцями народу, то ж у церквах служать меси і моляться за їхні родини.

  Конрад Бойсен, пастор: "Я навіть не можу уявити той біль, який відчувають обидві родини, як вони страждають. Наші молитви - з ними. Ми віримо у Господню волю, яка твориться з нами за будь-яких обставин. І у цій вірі - ми поряд зі скорботними родинами, ми молимося за полегшення їхніх страждань". 

  Місцеве телебачення вирішило не знімати з ефіру останнє телешоу Ріви Стінкамп, яке присвятили пам’яті загиблої дівчини. Жіночі організації Південно-Африканської республіки уже закликали передати увесь прибуток від показу до тих правозахисних груп, що займаються насильством у сім’ї.

  Шейла Матібе, працівниця кол-центру: "Ріва Стінкамп - мала усе. І вона могла зустрічатися із будь-яким мужчиною, могла обирати. І вона обрала Пісторіуса. А у відповідь - не отримала такої ж любові, яку віддавала йому. Це дуже сумно".

  Оскар Пісторіус - спринтер світової слави, який втратив ноги іще в дитинстві. Попри це, на протезах він кілька разів перемагав на  Паралімпіадах і брав участь в Олімпіаді, нарівні із повносправними спортсменами. Чоловік заперечує, що застрелив Ріву навмисне, утім його свідчень оприлюднюють небагато. Ймовірно, що більше коментарів адвокати і журналісти почують у вівторок, коли продовжиться суд. До того часу Пісторіус перебуватиме у в’язниці.

  Нонна Стефанова, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Венесуелі дедалі популярнішою стає сміхо-йога
  Наступний матеріал
  Журналісти Бі-Бі-Сі оголосили 24-годинний страйк
  Теги:
  Loading...