Фото rio.com

У трьох аеропортах Ріо-де-Жанейро почався страйк

  У день відкриття Чемпіонату світу з футболу працівники трьох аеропортів одного із найбільших міст Бразилії Ріо-де-Жанейро розпочали страйк.


  Як повідомляє Globo Esporte, працівники вимагають підвищення заробітної плати на 5,6%, а також спеціального бонуса у зв'язку з проведенням чемпіонату світу.

  Учасники акції заявили, що страйк буде частковим і аеропорти виконуватимуть 80% обсягу своїх функцій. Однак це може призвести до зриву деяких заходів, хоча відкриття турніру та перший матч пройдуть у Сан-Паулу.

  Раніше в найбільшому місті країни Сан-Паулу страйкували працівники метрополітену, які теж вимагали підвищення заробітної плати. У вівторок страйк припинився, однак й найближчі години вони мають вирішити, чи відновлювати їм страйк.

  Якщо працівники метро все ж підуть на цей крок, церемонія відкриття мундіалю може опинитися під загрозою зриву - головним видом транспорту, яким глядачі мають добиратися до стадіону є саме метрополітен.

  ЧС-2014 з футболу розпочнеться увечері 12 червня о 21:00 за Києвом. Матч-відкриття між збірними Хорватії та Бразилії назначено на 23:00.
  Попередній матеріал
  Двоє людей зазнали вогнепальних поранень у Луганську
  Наступний матеріал
  Москвичі провели акцію на підтримку України
  Теги: