У Токіо протестували за заборону ядерної енергетики

  Понад півтисячі мітингувальників - вийшли на вулиці японської столиці Токіо. Їхній протест мав бути приурочений річниці початку війни в Іраку.

  Утім люди прийшли з гаслами - заборонити у країні ядерну енергію. Наслідки аварії на АЕС "Фукусіма-1"  непокоять мешканців островів. Надто - після повідомлень про підвищений вміст радіоактивних речовин у харчах. Уряд країни оголосив, що "Фукусіма-1" припинить роботу, щойно вдасться узяти під контроль аварійні реактори. Але протестувальникам цього не достатньо. Вони вимагають, щоби Японія повністю відмовилася від ядерної енергії.

  Міяко Цукагоші, протестувальниця: "Японія - це країна, у якій найчастіше трапляються землетруси. А також - держава з найбільшою кількість атомних станцій у світі. А це не надто добре. Після останнього землетрусу зрозуміло, що від ядерної енергії необхідно відмовитися".

  Еріко Кожіма, протестувальниця: "Влада каже, що ніякої загрози для здоров`я людей немає. А ми вважаємо ситуацію - дуже небезпечною і серйозною. Усі надто схвильовані".

  Попередній матеріал
  У Лівії невідомі затримали судно з українцем на борту
  Наступний матеріал
  Рівненщина: проблеми швидкої допомоги [репортаж, відео]
  Теги: