У театрі грецьких Солоник глядачам дозволяють розплачуватися їжею

  Розплачуватися їжею, а не грішми - дозволяють глядачам в національному театрі грецього міста Салоники. Таку ініціативу запровадили у зв’язку з фінансовою кризою.

  Глядачам дають квитки в обмін на олію, цукор, крупи, консерви та інші продукти. Театр запевняє: зібрані харчі передають гуманітарним організаціям, які допомагають знедоленим дітям і жінкам. Бартерний обмін замість грошей стає дедалі популярнішим у Греції, яка нині перебуває на межі дефолту. В країні навіть відкрилися кілька базарів, де люди міняють товар на товар й ігнорують банкноти. Щоб подолати кризу країна попросила допомоги у міжнародної спільноти. В обмін на кредит влада запроваджує жорсткі скорочення бюджету.

  Глядачка: "Це дуже хороша ініціатива, дуже зворушлива. Вона допоможе багатьом людям - дасть їм можливість прийти в театр. Інакше - вони не могли б собі цього дозволити".

  Мартіна Курійоті, актриса: "Мені байдуже - чим платять за квитки. насправді - те задоволення, яке ми отримуємо від вистави, значно важливіше за суму винагороди".

  Попередній матеріал
  Сутичками з поліцією закінчився у Буенос-Айресі пам`ятний марш
  Наступний матеріал
  Заручників звільнило ультраліве колумбійське угруповання ФАРК
  Теги: