Фото ru.tsn.ua

У Таїланді проведуть повторні вибори до парламенту

  Повторні вибори замість визнаних недійсними дострокових виборів, що пройшли в Таїланді 2 лютого, можуть пройти в країні до 20 липня, заявив 22 квітня офіційний представник центрального виборчкому Таїланду Супхачай Сомчарен в прямому ефірі Третього національного телеканалу Таїланду. Про це, як пише 

   "У виборчій комісії немає принципових заперечень проти проведення повторних виборів до парламенту до 20 липня. Ми ясно дали зрозуміти сьогодні, що ми відкриті для пропозицій від усіх політичних партій" , - заявив Сомчарен після закінчення наради про терміни проведення виборів з делегатами від п'ятдесяти політичних партій країни.

  Раніше у своїх виступах Сомчарен та інші члени центрального виборчкому наполягали на проведенні попереднього голосування 20 липня і самих виборів 27 липня, в той час як більшість політичних партій виступає за більш ранню дату проведення волевиявлення.

  Сомчарен також заявив про розробку "нових технологічних рішень", які виборчком Таїланду має намір застосувати в цей раз, щоб блокувати спроби опозиції зірвати вибори.

  Результати дострокових виборів, проведених у Таїланді 2 лютого цього року , були визнані недійсними виборчкомом і конституційним судом після того , як реєстрація кандидатів і голосування в низці виборчих округів країни були зірвані опозиційними демонстрантами і місцевими виборчкомами , які відмовилися відкривати виборчі дільниці. На цей час в судах країни розглядається більше трьох сотень справ за статтею "перешкоди здійсненню конституційних прав громадян".

  Попередній матеріал
  Перед місцевими виборами столичні активісти склали люстраційний список
  Наступний матеріал
  НАТО відрядило у Балтику 5 додаткових військових кораблів