У Таїланді не вщухають заворушення

  Не вщухають заворушення у Таїланді. Близько півтисячі антиурядових протестувальників - спробували взяти штурмом стадіон, де місцева Виборча Комісія реєструє кандидатів у депутати парламенту. Дочасні вибори до законодавчого органу - призначені на лютий.

   

  Поліція розігнала демонстрантів сльозогінним газом та гумовими набоями. За офіційними даними, поранень зазнав один опозиціонер. Багатотисячні протести і заворушення  почалися у Таїланді у листопаді. Люди вийшли на вулиці з вимогами усунути від влади корумпований уряд. Під тиском протестів влада розпустила парламент, чинна прем’єр-міністр Їнглак Чинават та її кабмін пішли у відставку. Втім - продовжують виконувати обов’язки до виборів. Демонстрантів це обурює. Вони вимагають спочатку призначити новий тимчасовий уряд, а вже потому влаштовувати волевиявлення. Поліція ж закликає припинити заворушення.

  Пія Утайо, речник поліції: «Під час штурму стадіону демонстрантами - пролунали кілька пострілів у бік поліцейських. Троє правоохоронців зазнали поранень. Закликаю тих, хто підбурює мітингарів до насильства, захоплення будівель і нападів на поліцію - негайно зупинитися».

  Попередній матеріал
  В Єгипті рух «Брати-мусульмани» знову поза законом
  Наступний матеріал
  США та Канада оговтуються від удару стихії
  Теги:
  Loading...