epa.eu

У таборі мігрантів "Джунглі" в Кале спалахнула пожежа

Завдяки ефективній роботі пожежної команда минулося без постраждалих

В ніч з вівторка на середу, 26 жовтня, у таборі мігрантів "Джунглі" в Кале (Франція) спалахнула пожежа. Група біженців підпалила кілька порожніх наметів. Минулося без постраждалих.

Регіональний префект Фабіен Бучіо наголосила на важливості роботи пожежної команди, що не дала вогню поширитись: "Ми просили їх цього не робити. Однак вони не послухали нас і все одно підпалили кілька наметів. Але пожежна команда постійно тут. Тому й вдалося запобігти поширенню вогню".

Пожежа у 'Джунглях Кале'5 канал

Втім, попри інцидент, наразі продовжують тривати евакуаційні роботи. З "Джунглів" вже вивезли майже 4 тис. мігрантів – це становить більше половини мешканців табору. Використовуючи 60 автобусів, їх доправили в інші регіони Франції, де мають тепер рівномірно розселити у притулках.

Нагадаємо, демонтажні роботи у таборі розпочали у понеділок, 24 жовтня. Того ж дня мігранти почали прибувати на пункти збору в рамках процесу евакуації. Через ймовірний спротив серед мігрантів під час роботи комунальників охороняє французька поліція. Відповідно до останньої інформації, розбиратимуть намети щонайменше до кінця тижня.

Попередній матеріал
Анонс прямих трансляцій на 5.ua
Наступний матеріал
Реформа охорони здоров’я: Чи запрацює страхова медицина в Україні

"Джунглі мігрантів": У Франції розпочато евакуацію табору біженців у Кале – відео

Акція протесту в таборі мігрантів у Кале перетворилася на сутички з поліцією

Сутички у французькому Кале: постраждали десятки біженців

ООН: Понад 3,7 тис. біженців і мігрантів загинуло у Середземному морі в 2016 році