У світі святкують День народження Мандели

  94-тий день народження Нельсона Мандели відзначають у світі. Особливо урочисто - в його рідній Південно-Африканській Республіці.

  Сьогодні там на честь громадського діяча садитимуть дерева і ремонтуватимуть школи. Дітей поведуть до притулків для літніх людей. Святкову церемонію влаштують в Університеті, де колись навчався Мандела. Після концерту відбудеться благодійний розпродаж солодощів. Прибутки підуть на озеленення вулиць та одяг для бідних. На честь дня народження Нельсона Мандели записали декілька вітальних пісень. Одну з них сьогодні вранці одночасно заспівали - понад 12 мільйонів школярів. Чи зможе сам Мандела приєднатися до святкувань, невідомо. Через проблеми зі здоров`ям, він уже 2 роки не відвідує громадських заходів.

  Житель ПАР: "Ми всі поважаємо Нельсона Манделу - за його відданість і любов до дітей.. Кожен може сьогодні сходити до притулку .. А може, не лише сьогодні, а й кожних вихідних".

  Житель ПАР: "Якби кожен у нашій країні був схожий на нього хоч на хоч 1%, жилося би значно краще. Він - велика людина, надзвичайний лідер!"

  Попередній матеріал
  Залізничну аварію поблизу Каїра спричинили пасажири
  Наступний матеріал
  Виставка присвячена творчості Шекспіра стартувала у Британському музеї у Лондоні
  Теги: