У світі голодують або недоїдають майже три мільярди людей - ООН

  На сьогоднішній день у світі майже три мільярди людей страждають від голоду або неповноцінного харчування.


  Про це у середу повідомляє Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (FAO).

  "Неповноцінне харчування є однією з найбільш серйозних, але найменш вивчених проблем в галузі охорони здоров'я в світі. Тоді як 805 млн осіб на планеті регулярно не отримують достатньої кількості продовольства, ще 2 млрд людей страждають від дефіциту мікроелементів та інших наслідків неповноцінного харчування. А це 30% населення світу", - йдеться у повідомленні.

  19-21 листопада в штаб-квартирі FАО в Римі відбудеться міжнародна конференція по харчуванню, організована з Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ).

  Як вважають організатори конференції, незважаючи на прогрес, досягнутий за останні десятиліття в області зниження хронічного голоду, світ у цілому не зміг впоратися з проблемами недоїдання.

  У комюніке також підкреслюється, що окрім голоду великою проблемою залишається ожиріння, яке поширюється вже не лише у розвинених країнах, а й в державах, о розвиваються.

  На конференції в Римі планується розглянути проблеми харчування в XXI століття. Передбачається, що в ній візьмуть участь офіційні особи з 160 країн, установи ООН, міжнародні організації, фонди, представники громадянського суспільства, приватного сектору та експерти.
  Попередній матеріал
  Кабмін продовжить постачати в зону АТО газ та електроенергію, але блокує всі соціальні виплати
  Наступний матеріал
  Доллар США знову подорожчав на міжбанку