У сутички з військовими переріс страйк поліцейських у бразильському місті Сальвадор

  У сутички з військовими переріс страйк поліцейських у бразильському місті Сальвадор. Тамтешні правоохоронці протестують вже п`ятий день поспіль. Вони вимагають підвищення зарплатні.
  Щонайменше третина поліцейських регіону - не виходить на роботу. Десяток найактивніших -  захопили одну з урядових будівель міста і забарикадувалися там. За час страйку рівень злочинності у регіоні зріс більш аніж удвічі. Щоби покращити ситуацію - бразильська влада доправила у регіон майже чотири тисячі військовослужбовців. Солдати застосували проти полісменів-демонстрантів та тих, хто їх підтримував сльозогінний газ. Спалахнули сутички. Кількох протестувальників - затримали. Усі попередні спроби влади - мирно домовитися з обуреними правоохоронцями - зазнали невдачі.

  Жак Вагнер, губернатор Бахії: "Зараз ми ведемо перемови і з можновладцями, і з військовими, і з протестувальниками. Наше головне завдання - знайти вихід з ситуації, який би задовільнив усі сторони. Тих правоохоронців, що просто брали участь у мітингах і вимагали вищої зарплати - карати не будуть. Але поліцейські, які вдалися до активних протиправних дій - відповідатимуть за свої вчинки".
  Попередній матеріал
  На австралійські штати, що потерпають від нищівної повені насувається шторм
  Наступний матеріал
  У румунського уряду новий очільник
  Теги: