У сутички з поліцією переросла акція протесту в Каїрі

  У сутички з поліцією переросла акція протесту біля штаб-квартири ісламістської організації Брати-Мусульмани у Каїрі. За даними ЗМІ, постраждали близько тридцяти людей. Десятки активістів - потрапили за ґрати.

  Кількасот людей - перед центральним офісом організації - виступали проти політики ісламістів. Ті, на думку протестувальників, надто активно втручаються у політику держави. Мітингарі закидали будівлю камінням, поліція відповіла сльозогінним газом. Заворушення біля штаб-квартири Братів-Мусульман - почалися ще у суботу. Тоді кілька активістів спробували розмалювати графіті стіни будівлі. Ісламісти - побили їх і кількох журналістів, що висвітлювали подію. Молодіжні організації у відповідь - закликали невдоволених до масових протестів.

  Моссад Ель Масрі речник протестувальників: "Ми вийшли на вулиці, щоби захистити Єгипет, зокрема - журналістів та політичних активістів, які постраждали за свої переконання. Наша акція - має стати знаком для можновладців, які спокійно сидять у своїх кріслах, поки на вулицях столиці б`ють та калічать невдоволених. Ми цього не терпітимемо!"

  Ахмед Мохаммед, протестувальник: "Поліція нападає на активістів, на вулицях лунають постріли. У нинішній акції вже є чимало постраждалих, серед них і мій друг. Сподіваюся, що з ним усе буде гаразд".

  Попередній матеріал
  Авіакатастрофа у США: двоє пасажирів загинули
  Наступний матеріал
  Слідство встановило попередню причину вибухів у ТЦ Вишгорода
  Теги:
  Loading...