У сутички з поліцією переріс загальнонаціональний страйк у Греції

  У сутички з поліцією переріс загальнонаціональний страйк у Греції. На головній площі Афін - протестувальники закидали правоохоронців камінням. Поліція почала розганяти мітингарів. Зараз ви можете бачити це наживо.

  Дводенний страйк оголосили дві найбільші грецькі профспілки. Її члени протестують проти нових заходів економії, покликаних врятувати країну від банкрутства. Напередодні лідери трьох грецьких партій домовилися з представниками ЄС, МВФ та Європейського центробанку щодо фінансової допомоги. Європа пообіцяла Афінам черговий транш кредиту в обмін на нову програму масштабних заощаджень. Зекономити грецька влада планує - понад триста мільйонів євро. Для цього скоротять 15 тисяч держслужбовців і знизять мінімальну зарплату та пенсію. Ухвалити ці реформи парламент має вже у неділю.

  Тодоріс Констаніс, студент: "Через ситуацію, що склалася, студенти тепер протестують пліч-о-пліч зі своїми батьками".

  Андреас Каргопулос, учитель: "Ідеться про банкрутство грецького народу. Тож для всіх робітників, і мене особисто, є лише один шлях - суспільний опір, щоби заблокувати впровадження заходів економії".

  Алека Папарга, лідер комуністичної партії: "Навіть, якщо вони стануть їсти людей, банкрутства не уникнути. Тому ми підтримуємо списання боргу і звільнення від Європейського Союзу".

  Попередній матеріал
  Бідна британська пара виграла джек-пот у лотереї
  Наступний матеріал
  Шторм перетворив Ялту на крижане місто [відео]
  Теги: