У столиці Боснії мітингувальники блокували парламент

  Протест у Боснії. Сотні людей блокували вхід до будівлі парламенту у Сараєво. Від законодавців вимагали якнайшвидше ухвалити новий закон про особисті ідентифікаційні номери.

  Попередні регулювання з цього питання припинили діяти у лютому. Усі діти, які народилися у країні відтоді, жодних документів не мають. Усе тому, що боснійські, сербські та хорватські законодавці не можуть дійти згоди щодо розподілу номерів між адміністративними районами. Це вже спричинило низку прикрих інцидентів. Наприклад, батьки тримісячного немовляти не змогли доправити дитину на термінову операцію за кордон, бо дитя не мало ідентифікаційного номера. І таких випадків дедалі більшатиме, якщо влада негайно не вирішить проблему - наголошують протестувальники.

  Протестувальники: "Ми прийшли сюди, бо розгнівані і хочемо висловити солідарність із постраждалими через недолугу діяльність нашої влади. Навряд чи наш протест допоможе, але, принаймні, це - форма тиску на владу".

  Протестувальники: "У інших країнах люди мають можливість подорожувати навіть із пуделями, якщо їм так заманеться. А ми не можемо вивезти за кордон власних дітей. Це просто безглуздо!"

  Попередній матеріал
  У Греції та Бельгії - нові акції протесту
  Наступний матеріал
  Словаччина потерпає від повені
  Теги:
  Loading...