У столиці Бангладеш завалилась багатоповерхівка - щонайменше 100 загиблих

  До сотні зросла кількість жертв обвалу 8-поверхової будівлі в Бангладеш. Понад тисяча людей - зазнали поранень. Про це повідомляють у шпиталі, куди привозять загиблих і постраждалих.

  Загалом у будівлі перебували близько двох тисяч людей. У приміщенні працювали швацька фабрика і торговельний центр. На уламках будівлі працюють рятувальники та військові. Вони розбирають завали і шукають уцілілих. Поліція повідомляє, що власники фабрики проігнорували заборону на роботу підприємства, видану правоохоронцями напередодні. В будинку виявили велику тріщину й зобов`язали адміністрацію фірми призупинити пошиття одягу.

  Через бурхливий розвиток промисловості у Бангладеш, фабрики часто розташовують у непристосованих або аварійних приміщеннях. У листопаді минулого року внаслідок пожежі на одному з підприємств легкої промисловості загинули 112 людей.

  Мохамед Сумі, постраждалий: "Я саме працював у будинку, коли почув гуркіт. Мій колега запитав мене, чому я не тікаю. Ми побігли, і будинок завалився до того, як ми встигли вибігти".

  Попередній матеріал
  Бій між китайською поліцією і уйгурськими повстанцями - 21 загиблий
  Наступний матеріал
  Президент Італії запропонував кандидатуру нового прем`єра
  Теги:
  Loading...