У США звільнили школяра-заручника, якого утримували в бункері [відео]

  Порятунком дитини та загибеллю зловмисника - завершилося тижневе протистояння викрадача та поліції в Алабамі. Після кількох днів переговорів правоохоронці - штурмували бункер, у якому Джиммі Лі Дайкс утримував 5-річного хлопчика.

  Джиммі Дайкс утримував хлопця у власноруч зведеному бункері на своєму подвір`ї. Визволяти заручника вирішили, коли перемови зайшли в глухий кут, а в руках викрадача - снайпери побачили зброю. Поліція вирішила - життя 5-річного Етана - під загрозою.

  Стів Ричардсон, керівник операції: "За останні 24 години ми зрозуміли, що не домовимося з викрадачем. До того ж, нас хвилювала безпека дитини".

  Сусіди розповіли, що під ранок - почули удар, після чого - кілька пострілів. О третій ночі ФБРівці - попросили Дайкса відчинити отвір, через який вони протягом тижня передавали їжу, ліки та іграшки для хлопчика. У нього - вкинули світлошумову гранату та увірвалися до приміщення. Уся операція тривала близько хвилини. Неушкоджену дитину - разом із мамою доправили на обстеження до найближчого шпиталю.

  Воллі Олсон, шериф: "Це особлива дитина, яка пройшла неймовірні випробування. Дякувати богу, Етан живий і неушкоджений. Саме цього ми всі й прагнули - врятувати його".

  Стів Ричардсон, керівник операції: "Я уже був у лікарні. З Етаном усе добре. Він їсть, сміється й грається - поводиться, як і всі 5-річки".

  Джиммі Лі Дайкс атакував шкільний автобус ще 29 січня. Він увірвався в салон, погрожуючи пістолетом. Водій, 66-річний Чарльз Поланд, намагався закрити своїм тілом вхід до автобуса, через що - зазнав смертельного поранення. Його поховали кілька днів тому. Дайкс викрав 5-річного хлопчика і забарикадувався у бункері. За сім діб ФБР - так і не змогло з`ясувати його мотивів. Дайкс - ветеран В`єтнамської війни, який багато років писав листи до уряду та мафії, звинувачуючи їх у всесвітніх змовах. Сусіди неодноразово скаржилися на його агресивну поведінку та погрози фізичної розправи.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  У вкрай тяжкому стані перебуває депутат Київради Пабат
  Наступний матеріал
  Хуртовина паралізувала Чикаго
  Теги:
  Loading...