5.ua

У США жителі міста Ірвіндейл судяться з фабрикою через запах соусу

  Запах від виробництва гострого соусу порушує громадський порядок. З такою претензією звернулася адміністрація каліфорнійського містечка Ірвіндейл до Верховного суду Лос-Анджелеса. Городяни невдоволені діяльністю місцевої фабрики.

  Судитися з фабрикою місто вирішило після того, як три десятки мешканців звернулися зі скаргою до прокурора. Вони стверджували: аромат перцю чилі та часнику, з яких виробляють приправу спричиняє головний біль, різь в очах і подразнення в горлі. Рішення про закриття надто ароматного заводу, судді обіцяють ухвалити найближчим часом. Врятувати підприємство можуть спеціальні фільтри. Та вони обійдуться фабриці у  600 тисяч доларів, тож її керівництво - досі вагається.

  Джон Девідсон, речник міської адміністрації: «Городяни скаржаться на запах з заводу - вже півтора роки. І з часом - ситуація дедалі погіршується. Натепер підприємство працює не на повну потужність, і навіть попри це - випари з нього викликають у людей головний біль та погане самопочуття. А коли завод розширить виробництво, люди навіть з дому не зможуть вийти через запах. Сподіваємося, судове рішення допоможе подолати цю проблему».

  Попередній матеріал
  В Індонезії робітники розпочали дводенний страйк
  Наступний матеріал
  Кокс і Квасневський прибули до Адміністрації президент
  Теги: