У США згадують жертв стрілянини у колледжі Колумбіна

  У США згадують жертв стрілянини у колледжі Колумбіна. 10 років тому сталася трагедія, яка сколихнула усю країну. Тоді - двоє озброєних тінейджерів - увірвалися до навчального закладу у штаті Колорадо. Від їхніх куль - 13-еро людей загинули, двадцять троє - зазнали поранень.

  Подібні випадки траплялися у США і раніше, але ця трагедія привернула найбільше уваги громадськості. Саме після неї почали лунати заклики заборонити вільний продаж зброї. Хоча це право багато американців вважають "священним". Сьогодні у колледжі Колумбіна - навчання скасували. Утім заклад відкритий для усіх, хто хоче пом"янути друзів і близьких.

  Шон Грейвс, вцілілий після стрілянини: "Цього дня я піду до школи, де все сталося. Там загинули двоє моїх друзів. Я буду про них думати".

  Конні Сандерс, дочка загиблого: "Це дуже важлива для мене дата. Усі 10 років не було й дня, щоб ми не згадували батька. Ми усі підемо на місце трагедії і пом`янемо його".

  Франк де Ангеліс, ректор колледжу: "Багато з постраждалих востаннє були в цьому приміщенні 10 років тому, коли навколо лежали тіла загиблих. Тих, хто вціліли, тримали заручниками у класах. Як ректор, відчуваю провину у тому, що сталося".

  Попередній матеріал
  В аеропорту Ямайки - терорист захопив літак
  Наступний матеріал
  Небувала спека в Індії - понад 20 людей загинули
  Теги:
  Loading...