У США засудили російського підприємця Бута

  До 25 років за ґратами - засудили у США російського підприємця Віктора Бута. За американськими законами, це - мінімальне покарання за змову з метою контрабанди зброї.

  Обвинувачення стверджувало: Бут намагався продати велику партію зенітних ракет колумбійському екстремістському угрупованню ФАРК. За це прокурори вимагали засудити його до довічного ув`язнення. Присяжні визнали росіянина винним ще торік у листопаді, але оголошення вироку кілька разів відкладали. Сам Віктор Бут усі звинувачення відкидає. Його адвокати вже оголосили, що оскаржуватимуть вердикт. Нагадаємо, 45-річного Бута заарештували у березні 2008-го у Бангкоку під час спільної операції правоохоронців Таїланду та США. Американські ЗМІ називають росіянина - торговцем смертю.

  Альберт Дайян, адвокат Віктора Бута: "Для мого клієнта це не кінець, а лише початок боротьби. Ми збираємося подавати апеляцію щодо його вироку. Віктор Бут  вдячний, що судді детально розглянули його справу і винесли мінімальний вирок, тоді як обвинувачення вимагало довічного ув"язнення. Але мій клієнт наполягає, що не винен".

  Алла Бут, дружина засудженого: "Суддя розібралася у цій справі краще ніж будь-хто інший. Факт, що вона винесла йому мінімальний ирок, доводить, наскільки недостатніми були докази прокурорів".

   

  Попередній матеріал
  Уже тиждень у Криму намагаються знайти 16-ти річного хлопця
  Наступний матеріал
  У Єрусалимі відбувалася традиційна Хресна хода
  Теги: