У США вийшла в продаж комікс-біографія Стіва Джобса

  Комікс-біографія Стіва Джобса - вже у продажу у Сполучених Штатах. Видання має понад тридцять сторінок і розповідає про найголовніші події життя співзасновника компанії "Еппл".
  До публікації його готували іще перед тим, як Стів Джобс помер, у жовтні 2011-го. Надихнув видавців успіх попередніх коміксів-біографій. Зокрема, про засновника мережі Фейсбук Марка Цукенберґа та відомих зірок шоу-бізнесу Леді Ґаґи і Селени Ґомес. Наступною видадуть біографію у коміксах співзасновника компанії Майкрософт, Біла Гейтса. Покійного Стіва Джобса називають найкращим менеджером за всю історію людства. Завдяки його зусиллям з’явилися такі відомі пристрої, як айфон - засіб мобільного зв’язку, айпод - медіа-плеєр і айпад - планшетний комп’ютер.

  Тор Паркер, працівник магазину коміксів: "У цьому виданні ви побачите багато відомих вже зображень Стіва Джобса. Це і його портрет на обкладинці журналу "Форбс", і багато малюнків з його славетних виступів на публіці. Тут намальовані і люди, що були поруч із ним у житті. Це працівники студії Піксар, наприклад. Ви впізнаєте багатьох".
  Попередній матеріал
  Британські законодавці сперечаються навколо питання про референдум щодо незалежності Шотландії
  Наступний матеріал
  У Білорусії в ДТП травмовано 7 українців
  Теги: