sq.com.ua

У США вшанували пам'ять Небесної Сотні і закликали Київ прискорити реформи

За останні чотири роки Україна зробила важливі кроки, але попереду ще велика робота, щоб виконати обіцянки Майдану і розкрити потенціал України

США вшановують пам'ять загиблих героїв Небесної Сотні, підтримують Україну у її протистоянні агресії РФ і закликають український уряд подвоїти зусилля для виконання реформ.

Про це йдеться у офіційній заяві Держдепу США, передає "Укрінформ".

"Чотири роки тому на Майдані українці, які представляли всі верстви населення з усіх регіонів країни, об'єдналися, вимагаючи від уряду визнати вибір приєднатися до Європи. Багато українців з Небесної Сотні віддали своє життя на Майдані за мрію про кращу Україну", - зазначається в документі.

"Сполучені Штати продовжать стояти разом з Україною, яка протистоїть триваючій російській агресії, що позбавила життя понад 10 тис. людей та змусила лишити свої домівки понад 1,6 млн українців", - наголосили в Державному департаменті.

"Україна зробила важливі кроки протягом останніх чотирьох років. Але треба зробити ще більше, щоб виконати обіцянки, озвучені на Майдані, та реалізувати весь потенціал України", - підкреслили у Вашингтоні.

"США закликають українських лідерів подвоїти зусилля в реалізації глибоких, всеохоплюючих та своєчасних реформ, необхідних для побудови стабільної, демократичної, процвітаючої та вільної країни, якої заслуговують українці", - наголошується у заяві.

Дивіться також фотогалерею за темою:

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Проект Hyperloop: Ілону Маску дозволили бурити тунель під Вашингтоном
Наступний матеріал
Закон про Інститут нацпам’яті не діятиме до з’ясування спірних моментів – спікер Сенату Польщі

В Україні – День Героїв Небесної Сотні

За зачиненими дверима: працівники ГПУ зустрілися з родичами Героїв Небесної Сотні

Злочини проти Майдану: чому вироків у справі чекають роками

"Я пам'ятаю": родичі загиблих та небайдужі "живим ланцюгом" нагадали про розстріли на Майдані

Годинний мітинг-реквієм: у Дніпрі вшанували полеглих на Майдані

5 канал - трансляція наживо