Фото із відкритих джерел

У США відзначають День подяки

  Барак Обама востаннє на посаді президента помилував індичок

  День подяки відзначають сьогодні у Сполучених Штатах.

  Він присвячений першому урожаю, який зібрали англійські поселенці у 1621 році після голодної зими у Новому Світі. Запропонував цей день зробити святом перший президент США Джордж Вашингтон. Його відзначають завжди у четвертий четвер листопада.

  Барак Обама напередодні востаннє на посаді президента провів традиційне помилування індика. Така традиція існує в американців з 1947 року. Чільнику держави дають на розгляд дві індички, одну з яких треба помилувати. Цьогоріч Барак Обама вирішив помилувати двох.

  Привітав зі святами і новообраний президент Дональд Трамп та закликав усіх американців об'єднатися.

  "Сполучені Штати Америки – це наш дім. Тут ми зростаємо у сім’ях, піклуємося один про одного, живемо, мріємо. Я молюся, щоб у цей День подяки ми почали долати те, що нас розділяє, і стали рухатися вперед як одна країна, укріплена загальними цілями і спільною рішучістю", – сказав обраний президент США у відеозверненні.

  Ще одним атрибутом свята для американців є костюмовані паради. Один із найбільш масштабних проводять у Нью-Йорку. Цьогоріч виповнюється рівно 90 років з дня проведення першого такого заходу. Неодмінним його компонентом є повітряні кулі у формі звірів.

  Тим часом у Лос-Анджелесі у День подяки за традицією годують всіх безхатьків. Їх пригощають індичкою, картопляним пюре і салатом. Посмакувати обідом прийшли понад три з половиною тисячі бездомних. 

  Попередній матеріал
  У Туреччині прогримів вибух біля офісу губернатора: є загиблі
  Наступний матеріал
  Прибуття Президента України Петра Порошенка на 18-й Саміт Україна-ЄС - відео
  Теги:

  Індики і паради: Як у США святкують День подяки

  День подяки у США: Обама помилував сьому індичку

  День подяки: Обама помилував індичку Відвагу