У США відкрилась унікальна виставка уламків "Титаніка"

  Унікальну виставку уламків "Титаніка" відкрив у Сполучених Штатах професор океанології Роберт Баллард. Саме він першим знайшов точне місце загибелі круїзного лайнера у 1985-ому.
  Експозиція містить детальну відеозйомку дна, на якому лежать рештки корпусу "Титаніка", а також кілька речей пасажирів і фрагменти інтер`єру корабля, підняті з глибин океану. Впродовж тижня перед 100-річчям від дня катастрофи лайнера у США та Великій Британії щодня проводять масштабні заходи із вшанування пам`яті 1500 жертв аварії. У ніч з 14-го на 15-те квітня на місці загибелі "Титаніка" жалобну церемонію проведуть команда й пасажири двох сучасних круїзних лайнерів - "Балморал" та "Азамара".

  Роберт Баллард, професор океанології: "Коли ми знайшли точне місце катастрофи "Титаніка", в мене з`явилося відчуття, що я забив переможний гол у дуже важливій грі. Ми кричали від щастя й веселилися. Коли ж побачили, що дно рясно всіяне речаи загиблих пасажирів - відразу ж заспокоїлися. Зрозуміли, що знайшли кладовище і його не можна тривожити".
  Попередній матеріал
  Жертвами землетрусу в Індонезії стали 5 осіб
  Наступний матеріал
  Проти керівників Лук`янівського СІЗО порушили кримінальну справу
  Теги: