5.ua

У США триває бюджетна криза [відео]

   

  Андрій Жигулін, 5 канал: «Від столичної споруди Капітолію до порівняно невеликої будівлі Білого дому тут у Вашингтоні лише півгодини пішки. Але в ці дні ці дві держустанови розділяють не тільки кілометри, а й прірва непорозуміння. Америка як ніколи в своїй історії наблизилася до дефолту».

  Грошей в державній казні залишилося тільки на два тижні. Державних чиновників відправили в неоплачувану відпустку. А держустанови закрили на замок. Постраждала навіть статуя Свободи, до неї не пускають туристів.

  Американець: «Це ж один з найвідоміших бульварів столиці Сполучених Штатів Америки. Тут, окрім відомого з фільмів краєвидів, по обидві боки розташовані музеї світу. На відміну від Нью-Йорка тут у Вашингтоні вхід безкоштовний до усії музеїв та галерей, адже вони фінансуються із держбюджету».

  Якщо в понеділок тут було все наповнено ще туристами, тепер вулиці Вашингтона малюють картину загрозливого дефолту. Водії туристичних автобусів демонстративно кружляють пустими біля Конгресу. Таблички про припинення роботи через непорозуміння у владі тут на кожному кроці. До того ж вони з’явилися і в Інтернеті. Від простою музеї страждають не тільки туристи, а й приватний сектор. Сувеніри та їжу тут продають, так би мовити, з колес. Пересувні магазини та кав’ярні миттю опиняються там, де багато туристів. Але сьогодні більшість із них навіть не виїжджала.

  Зачинений від відвідувачів і Білий дім, але увага до цієї будівлі прикута як ніколи. президент безперервно проводить консультації із конгресом. Втім доки втішних новин немає. Всі переговорні зусилля марні.

  Андрій Жигулін з Вашингтона, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Стрілянина на столичному Подолі [відео]
  Наступний матеріал
  Повністю відновлено роботу Державної реєстраційної служби
  Теги:
  Loading...