У США судять особистого лікаря Майкла Джексона

  Перші слухання у справі особистого лікаря Майкла Джексона завершилися у США. Конрада Мюррея звинувачують у ненавмисному убивстві співака два роки тому.

  На думку прокуратури, лікар ввів зірці надмірну дозу знеболювального. Сам медик усі звинувачення відкидає. А його адвокати твердять: смерть Джексона фактично була самогубством. Крім того, захист спростовує твердження про те, що Мюррей не намагався допомогти пацієнтові, коли той помирав. Суд над лікарем триватиме від чотирьох до шести тижнів. Якщо Мюррея визнають винним, йому загрожує ув`язнення терміном до чотирьох років.  

  Девід Волгрен, замісник окружного прокурора: "Зібрані нами свідчення доведуть, що Майкл Джексон довірив своє здоров`я медичному професіоналізму Конрада Мюррея. А лікар - цієї довіри не виправдав. І співак заплатив за це своїм життям.

  Ед Чернофф, представник захисту: "За кілька годин до смерті Майкл Джексон прийняв величезну кількість антидепресантів. Лікаря на той момент поруч з ним не було. А пізніше співак з власної ініціативи вжив ще й анестетик, який, у комбінації з ліками, прийнятими раніше, викликав його миттєву смерть".

  Попередній матеріал
  Масштабні антициганські виступи у 14-ти містах Болгарії
  Наступний матеріал
  У Каліфорнії з аукціону продадуть речі зірки вестернів Джона Вейна
  Теги: