У США провалилися бюджетні переговори між демократами і республіканцями

  Провалилися бюджетні переговори між демократами і республіканцями в Конгресі Сполучених Штатів. Через це президент США Барак Обама підписав указ про примусове скорочення видатків головного кошторису країни на 85 мільярдів доларів.

  Глава держави звинуватив опонентів з республіканської партії в небажанні компенсувати нестачу коштів за рахунок підвищення податків. Міжнародний валютний фонд прогнозує, що скорочення видатків американського бюджету може істотно сповільнити глобальне економічне зростання. Тепер у США на 10 відсотків зменшать фінансування оборонних програм і на вісім з половиною - всіх інших урядових статей. Мільйони держслужбовців упродовж року будуть змушені майже на місяць піти в неоплачувану відпустку.

  Барак Обама, президент США: "В час, коли наші підприємства нарешті вийшли з економічної кризи й почали наймати нових робітників, ми вимушені знову зробити крок назад через відсутність компромісу. Скорочення видатків з бюджету завдасть шкоди бізнесу, освіті, науковій галузі, обороні та інфраструктурі".

  Попередній матеріал
  ДАІ впродовж березня перевірятиме пасажироперевізників
  Наступний матеріал
  Пасажирки врятували автобус, водій якого заснув, від аварії
  Теги:
  Loading...