У США продали дублікат прокламації Лінкольна про звільнення рабів

  За понад два мільйони доларів продали у США дублікат прокламації Авраама Лінкольна про звільнення рабів, підписаний наприкінці 19 сторіччя. Усього таких документів було підписано менш ніж півсотні. Аукціон влаштували у Нью-Йорку.
  Торги тривали усього кілька хвилин. Документ купив директор інвестиційного фонду Карлайл Груп - Девід Рубенштейн. Він заплатив за прокламацію майже вдвічі більше за стартову ціну. Покупець - знаний колекціонер історичних документів. У майбутньому він планує виставити свої покупки на загальний огляд у Вашингтоні. Раніше Рубенштейн вже придбав копію Декларації незалежності США та дублікат англійської Великої Хартії вольностей. За останню заплатив - 20 мільйонів доларів.

  Сет Келлер, представник покупця: "Чи дійсно прокламація Авраама Лінкольна звільнила рабів і допомогла у війні з Північчю? Нині чимало людей заявляють, що цього не було. Але придбаний документ - засвідчує історичну правду. Найближчим часом покупець оголосить, коли і де саме виставить цей та інші документи для загального огляду у Вашингтоні".
  Попередній матеріал
  Знаменитий лондонський Біг Бен змінює назву
  Наступний матеріал
  Друга смерть у столичному зоопарку за останній тиждень
  Теги: