У США почався суд за новим позовом покоївки нью-йоркського готелю до Стросс-Кана

  Цивільний позов покоївки одного з нью-йоркських готелів до колишнього голови Міжнародного валютного фонду почав слухати американський суд. Нафіссату Діалло вимагає у Домініка Стросс-Кана грошової компенсації за сексуальні домагання.

  На перше засідання не з`явилися ні позивачка, ні відповідач. Адвокати Стросс-Кана попросили суд відхилити позов, оскільки на момент оскаржуваних дій екс-глава МВФ мав дипломатичну недоторканність. Представники Діалло поставили цей факт під сумнів. Минулого року американська прокуратура закрила кримінальну справу проти Стросс-Кана за подібними звинуваченнями. Після цього Діалло й подала цивільний позов. Колишній глава МВФ не може виїхати на слухання до Нью-Йорка, оскільки у Франції проти нього порушили кримінальну справу за звинуваченням у сутенерстві.

  Аміт Мехта, адвокат Домініка Стросс-Кана: "Ми просимо суд припинити слухання, оскільки на момент вчинених дій у нашого клієнта була дипломатична недоторканнність. За міжнародною практикою, це захищає його від цивільних позовів".

  Кеннет Томпсон, адвокат Нафіссату Діалло: "Стросс-Кан хоче поставити себе над законом. Але в нього не вийде зробити цього. Жодної дипломатичної недоторканності в екс-глави МВФ тоді не було. В іншому випадку, він би скористався нею під час арешту за кримінальними звинуваченнями минулого року".

  Попередній матеріал
  Болгарія відмовилась будувати АЕС спільно з Росією
  Наступний матеріал
  В Італії знайшли майна Каддафі на мільярд євро
  Теги: