У США перевіряють заяву про причетність Китаю до хакерських атак

  Розслідування кібератак на поштовий сервіс "Джи-мейл" - під особистим контролем влади США. Більшість людей, чиї поштові скриньки намагалися зламати хакери - американські високопосадовці, військові та політики.

  У Штатах також перевіряють заяву про причетність Китаю до хакерських атак. Зокрема, напади велися - саме із території Піднебесної. Такі дані оприлюднило керівництво "Ґуґл" - компанії-власника сервісу "Джимейл". Китайський уряд категорично відкинув ці звинувачення. Окрім паролів американських посадових осіб хакери намагалися викрасти особисту інформацію політиків Південної Кореї та китайських опозиціонерів.

  Хун Лей, речник міністерства закордонних справ КНР: "Китайський уряд завжди виступав проти будь-якого виду злочинів, котрі мають на меті уразити інтернет та комп’ютерні системи, включно із хакерством. Ми будемо карати такі злочини згідно із законодавством. Хакерські атаки - це міжнародна проблема і ми також є її жертвою. Ці заяви, що китайський уряд їх підтримує -сфабриковані і мають приховані мотиви".

  Попередній матеріал
  Влада і опаозиція Ємену звинувачують одні одних у підпалі аеропорту
  Наступний матеріал
  В Китаї створили центр розведення червоних панд
  Теги: