У США останній день президентських перегонів

  Останній день президентських перегонів у Сполучених Штатах. Барак Обама та Мітт Ромні відвідають кожен по 4 штати, результати у яких стануть ключовими для перемоги у виборах.

  Чинний президент-демократ за підтримки музиканта Брюса Спрінгзтіна об`їде Медісон, Вісконсин, Айову та Огайо. Кандидат від республіканців Ромні - виступить із промовами у Флориді, Вірджинії, Нью-Гермпширі та Огайо. За останніми даними соцопитувань, політики мають рівні шанси на перемогу. Як за Ромні, так і за Обаму готові проголосувати 48 відсотків виборців. Тож вирішальна битва розгорнеться у так званих штатах, що невизначилися - там, де під час кожного волевиявлення політичні вподобання громадян змінюються. Внаслідок буревію Сенді у штаті Нью-Джерсі мешканцям дозволять голосувати електронною поштою. А у Нью-Йорку готові продовжити голосування на день, якщо явка становитиме менше 25 відсотків. Тим часом, уже кілька тижнів у країні триває дострокове голосування - у ньому взяли уже понад 27 мільйонів американців.

  Барак Обама, президент США: "Для тих із вас, ваших друзів чи сусідів, які досі не визначилися, це не просто вибір між двома кандидатами чи двома партіями, це вибір між двома баченнями Америки. Між поверненням до політики ухвалення рішень згори, що зруйнувала нашу економіку, або політикою, що підтримує розвиток середнього класу, яка виводить нас із кризи".
   
  Мітт Ромні, кандидат у президенти від республіканської партії: "Моя впевненість у тому, що на нас чекають кращі дні, заснована не на обіцянках та реториці, а на чітких планах та доведених результатах та на непохитній вірі в американський дух. Якщо вас непокоїть, що американська мрія стає нездійсненною, що гарні роботи та зарплати залишилися у минулому, я маю чітку відповідь: із правильним керівництвом, Америка знову загарчить".

  Попередній матеріал
  "Перемога" Засухи. Опозиція судитиметься з ЦВК
  Наступний матеріал
  Лідери серед лузерів: хто "пролетів" повз ВР на виборах-2012 [відео]
  Теги: