5.ua

У США намагаються знайти гроші для бюджету

  Екстрено знайти гроші для бюджету намагаються Сполучені Штати. Якщо конгресмени не скоротять витрати, то від завтра уряд не зможе здійснювати деякі обов’язкові виплати.

   


  Палата представників, де більшість мають республіканці, вже ухвалила закон, відповідно до якого США будуть економити на реформі охорони здоров’я. Втілити її в життя обіцяв президент країни Барак Обама. Але Сенат, який контролюють демократи, відмовився схвалити відповідні правки до головного кошторису. Його члени пропонують скоротити фінансування інших програм, а охорону здоров’я - не чіпати. Тепер у Палати представників є час до кінця доби, щоби розглянути цей варіант. Якщо конгресмени не знайдуть компроміс
   від першого жовтня грошей на всі витрати в американського уряду не вистачатиме. До середини ж місяця рівень коштів у державній скарбниці, призначених на оперативні видатки, може стати критично малим.

  Дана Рорабейчер, член Палати представників від Республіканської партії: «Якщо уряд не матиме грошей на обов’язкові виплати, то це буде вина демократів. Вони відкинули план економії коштів, який запропонувала Палата представників. Наш президент проводить переговори з деспотами і терористами, але не хоче домовлятися з республіканцями».

  Попередній матеріал
  Неподалік Чикаго зіштовхнулися поїзди метро
  Наступний матеріал
  Ноту протесту у зв'язку з арештом українця Якушева вручать представникові посольства РФ
  Теги:
  Loading...