У США мітингували проти тотального шпигунства в Інтернеті

  Кілька сотень людей прийшли на демонстрацію до Капітолію у Вашингтоні. Вимагали скасувати державну програму онлайн-прослуховування.

  Протест об’єднав прихильників протилежних політичних поглядів. Пліч-о-пліч із гаслами «Припиніть масове прослуховування» та «Дякуємо, Едвард Сноуден» стояли і консерватори, і ті, хто виступає за лібералізацію суспільства. Демонстрацію організував рух «Припиніть підглядати за нами», який об’єднує близько сотні правозахисних організацій. Рух вимагає від конгресу реформувати законодавство, за яким національна агенція безпеки може збирати будь-які онлайн-дані. Поки що президент та його адміністрація не погоджуються. Кажуть, програми розвідки – є ключовими для боротьби з тероризмом.

  Майкл Грін, протестувальник: «Мене обурює масштабне шпигування в мережі. Здається, багатьом людям просто байдуже. Але ж це кричуще порушення конституції».

  Дженніфер Вінн, протестувальниця: «За останні кілька місяців ми чимало дізналися про повну відсутність приватності в мережі. Я вважаю, конгрес має вжити заходів і припинити це тотальне шпигування».

  Попередній матеріал
  Сьогоднішня ніч в Україні була на годину довшою
  Наступний матеріал
  Студенти захищають парк в Анкарі
  Теги: