У США готуються до урагану "Сенді"

  До удару стихії готуються у США. На східне узбережжя країни насувається ураган "Сенді". Швидкість вітру у його епіцентрі перевищує 120 кілометрів за годину.
  Сильні зливи - вже почалися у Вірджинії. Там зафіксували масштабні паводки. Надзвичайний стан оголосили і у штатах Меріленд, Пенсильванія, Нью-Йорк, Північна Кароліна та у федеральному окрузі Колумбія. По них ураган ударить уже найближчої доби у Нью-Йорку не працює фондова біржа. Скасували засідання у штаб-квартирі ООН. Закриті школи та установи, не працює громадський транспорт. Авіакомпанії скасували понад три тисячі рейсів. У кількох узбережних районах оголосили обов`язкову евакуацію. Нагадаємо, ураган Сенді вже пронісся над Карибами. Він забрав життя понад шістдесят п`ять людей на Гаїті, Кубі, Домінікані, Ямайці та Багамах.

  Кріс Крісті, губернатор Нью-Джерсі: "Коли ураган дістанеться сюди - ми очікуємо на сильні зливи, що не вщухатимуть принаймні півтори доби. Для Нью-Джерсі це означає реальну загрозу паводків. Звісно, мої слова навряд чи зарадять тим, хто з острахом очікує на негоду, але ми таке вже переживали. Зараз робимо усе можливе, щоби мінімізувати ймовірні негативні наслідки стихії".
  Попередній матеріал
  Вибух у Нігерії: 7 людей загинули
  Наступний матеріал
  51% голосів виборців опрацювали у столиці станом на 18 годину
  Теги: