У США готуються до двох найважливіших аукціонів року

  Фанатів мистецтва випробують на жадібність. У Сполучених Штатах готуються до двох найважливіших аукціонів року - "Крістіс" та "Сотбіс". В умовах кризи конкуренти підготували особливо спокусливе меню.

  Серед пропозицій дому "Крістіс" - полотна Пікасо, Матіса та Шагала, на десерт - популярні імпресіоністи. Загалом - понад сотня картин. Торги розпочнуться наступної середи  і  триватумить чотири дні. За цей час торговці хочуть заробити понад 130 мілйьонів доларів. У штабі конкурентів підготували "ударну пропозицію". Зіркою "Сотбіс" стане картина Казиміра Малевича - "Супрематична композиція". Лише нещоднавно родичі художника повернули її із амстердамського музею. Попередня оцінка картини - 60 мільйонів доларів. Торги "Сотбіс" також призначені на початок листопада.

  Брет Говрі, представник "Крістіс": "Серед лотів є чудова картина, вона колись належала Ларсу Ульріху - барабанщику "Металіки". Та все ж ми розумємо, що цього разу покупці не будуть кидати гроші на вітер".

  Емманеуль ді Донна, представник "Сотбіс": "Ми виставляємо на торги картину Малевича. Це рідкісний випадок, я б навіть сказав - історична мить".

  Олександр Роттер, представник "Сотбіс": "Колекціонери полюватимуть на рідкісні картини навіть за часів кризи. Зрештою, що б не сталося, справжнє мистецтво лише дорожчає".

  Попередній матеріал
  7 людей загинули на Тибеті від рясних снігопадів
  Наступний матеріал
  12 дитсадків закрили на Кіровоградщині
  Теги:
  Loading...