У США долають наслідки буревію Айрін

  Сполучені Штати Америки оговтуються від буревію Айрін. За останніми повідомленнями, стихія забрала життя 20-ти людей. У кількох штатах не працює громадський транспорт. Перекриті кілька автошляхів, мостів та тунелів. У деяких районах відсутнє електропостачання. Лише частково поновили роботу аеропорти.

  Хоча Айрін значно ослабла і рушила на Канаду, Сполучені Штати все ще у зоні ризику, заявив президент Барак Обама. Тепер країні загрожують повені.

  Повалені дерева, зруйновані лінії електропередач, розмиті дороги. Такі наслідки стихії відразу у кількох штатах. Айрін пронеслася майже по всьому північно-східному узбережжю США. І хоча буревій виявився не таким страшним, як його малювали, але його вже називають історичним за масштабами.

  Ніледіс Сантана, туристка із Венесуели: "Добре, що все минулося. Я вперше бачила ураган, і це неабиякий досвід для мене".

  Потому, як Айрін ослабла до тропічного шторму і взяла курс на Канаду, загроза все ще лишається, заявив президент США Барак Обама. Наслідки стихії люди можуть відчути вже найближчим часом - річки можуть вийти з берегів і спричинити повінь. Можливі перебої в електропостачанні.

  Сильвія Делорм, туристка із Канади: "Ми з Монреаля приїхали до Вашингтона. потім нам треба рушити до штату Вірджинія, але нам сказали зачекати до понеділка. Тож, вирішили лишитися, доки транспорт не почне працювати у звичному режимі".

  Громадський транспорт, а також аеропорти, лише частково відновили роботу. У звичному режимі усе запрацює лише надвечір.

  Майкл Блумберг, мер Нью-Йорка: "Сьогодні відновить роботу нью-йоркська біржа та відкриються інші фінансові ринки. Життя налагоджується, і я певен, що більшість підприємств торгівлі і сервісу найближчим часом повернуться до трудових буднів".

  Нині у Нью-Йорку лише частково поновили електропостачання. Водночас, комунальники перевіряють тунелі, дороги та мости, які закрили напередодні. Попри затоплені райони, влада міста дозволила повертатися евакуйованим мешканцям до своїх домівок. Президент США Барак Обама перервав відпустку, щоби особисто координувати операцію боротьби зі стихією. Загалом збитки від буревію Айрін оцінюють у мільярд доларів.

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Внаслідок тайфуну на Тайвані загинуло 12 осіб
  Наступний матеріал
  В Японії обрали нового голову уряду
  Теги: