facebook.com

У США для хворої на рак доньки батьки влаштували грандіозний День народження

На День народження 5-річної доньки, яка вже три роки бореться з раковою пухлиною, батьки влаштували для неї грандіозне свято. Ймовірніше, що це останній День народження дівчинки, адже боротьба зі страшною хворобою проходить безуспішно.

Про це повідомляє BuzzFeed. За словами лікарів, слабкий організм Ліли Мей Шоу більше не витримає хіміотерапії, а так як рак перемогти не вдалося, тому їй залишається жити кілька місяців.

Для того, щоб зробити останній День народження своєї доньки незабутнім, пише видання, її батьки створили спеціальну спільноту у Facebook, де розповіли її історію. Райану і Хайді відгукнулися допомогти місцеві бізнесмени, волонтери і звичайні люди. Добровільні пожертви надали жителі усіх куточків країни. Грандіозна вечірка відбулася 31 липня.

Оскільки дівчинка ніколи не зможе побувати на випускному і весіллі, це свято об'єднало усі важливі події. На вечірці Ліла була Попелюшкою, а навколо неї зібралися усі інші діснеївські принцеси. Батько зробив доньці "пропозицію" та станцював із нею справжній весільний танець, щоб дівчинка могла відчути те, чого ніколи не станеться в її житті.

"Ми не змогли б так довго боротися за її здоров'я і влаштувати це свято без допомоги великої кількості людей. Дякую вам всім. Все це було зроблено заради посмішки маленької дівчинки", - сказав батько Ліли.

І вона посміхнулася.

Попередній матеріал
Google став частиною нового холдингу Alphabet
Наступний матеріал
Кремль планує розширити продуктове ембарго ще на шість країн
Теги:
Loading...