112.ua

У справі про вбивство Нємцова з’явилися нові свідчення і відео

  До справи про вбиство російського опозиційного лідера додалися свідчення Анзора Губашева.

  Про це повідомляє "РБК-Україна" із посиданням на російські ЗМІ.
  Як зазначає видання, у матеріалах розслідування у справі Нємцова міститься чимало подробиць подій, що передували його вбисвтву. Утім, повідомляється, головний підозрюваний Заур Дадаєв про них не розповів.

  За даними російських ЗМІ, ці подробиці на допиті повідомив Анзор Губашев, однак їх СК РФ намагався не афішувати. У свою чергу, Губашев не визнає провину у вбивстві Нємцова. Він запевняє, що його родич Заур Дадаєв і знайомий Беслан Шаваев фактично використали проти його волі, він стверджує, що не знав про підготовку вбивства.  

  Крім того, видання пише, що в матеріалах слідства містяться ще й відеозаписи, на яких відображені всі передбачувані учасники злочину. Зроблені вони, за інформацією російських ЗМІ, 28 лютого і 1 березня 2015 року в аеропорту камерами зовнішнього спостереження.

  "На перших записах видно, як Анзор Губашев і Беслан Шаванов приїжджають в аеропорт, а потім відлітають разом з столиці у Грозний. На наступний день камери зафіксували прибуття в аеропорт трьох осіб: Руслана Геремеева, Заура Дадаєва і Руслана Мухудинова (Абдурахман або Чорний). Останній прощається зі знайомими, проводжає їх, після чого їде на Merecedes ML з держномером 007", - пише "РБК-Україна". 

  Нагадаємо, нещодавно російське слідство призначило нову балістичну експертизу у справі про вбивство російського опозиціонера Бориса Нємцова

  Попередній матеріал
  Творці "Теорії великого вибуху" заснували стипендію у $4 млн для вчених
  Наступний матеріал
  У Європарламенті "чорний список" Росії вважають "шоу для власного народу"

  У справі про вбивство Нємцова призначили нову балістичну експертизу

  Соратник Нємцова: Наше завдання - достукатися до росіян, які звикли вірити Путіну

  На прес-конференції у Києві назвали головного організатора убивства Нємцова