У Сомалі терористи масово переходять на бік урядових сил

  Масово здаються в полон солдатам Африканського союзу члени сомалійської гілки Аль-Каїди - "Аль Шабаб". У місті Гарсале миротворці прийняли капітуляцію 250-ти бойовиків.

  Керівництво військової місії Африканського союзу повідомляє, що більшість колишніх терористів приєднуються до армії та поліції Сомалі. Найближчим часом миротворці очікують на капітуляцію ще кількох сотень бойовиків у місті Джовхар. Президент країни пообіцяв амністію всім членам "Аль-Шабаб", які добровільно складуть зброю. Нагадаємо, законний уряд перестав контролювати територію Сомалі у 1991-му році. Відтоді армія країни за підтримки Африканського союзу постійно воює з різними групами бойовиків.

  Шегу, колишній бойовик: "Ми більше не хочемо воювати на боці терористів. Усі наші бійці приєдналися до законних збройних сил. Тепер будемо боротися з "Аль-Шабаб", щоби в Сомалі якнайшвидше наступив мир".

  Стівен Мугерва, полковник сил Африканського союзу: "Бойовики постійно складають зброю й вступають до лав сомалійської армії. Ми маємо повідомлення про капітуляцію багатьох терорестичних груп на всій території країни".

  Попередній матеріал
  Уряд Казахстану пішов у відставку
  Наступний матеріал
  Лівійська армія роззброює загони ісламістських бойовиків
  Теги: