У Сіднеї на людей під час сеансу впав дах кінотеатру

  Похід у кіно ледь не перетворився на справжню трагедію для машканців австралійського міста Батхерст, що у 200 кілометрах від Сіднея. Прямо під час сеансу на людей впав дах кінотеатру.

  У двох залах кінотеатру на той момент було понад 50 глядачів. Причиною катастрофи стали сильні дощі у регіоні. Рятувальні служби прибули на місце події негайно. Вони дістали постраждалих з-під завалів і надали їм першу медичну допомогу. До шпиталю з легкими травмами голови та шиї доправили лише трьох людей. Рятувальники називають таку малу кількість травмованих - справжнім дивом.

  Бред Портер, працівник служби швидкої допомоги: "Людям дуже пощастило. Стеля кінотеатру, яка завалилася - була виготовлена з легких матеріалів. Хоча у конструкції є і багато сталевих деталей, які також завалилися. Це просто надзвичайно, що ніхто не отримав серйозних поранень".

  Франсіз Реталлак, відвідувачка кінотеатру: "Ми собі сиділи, дивилися кіно - аж раптом почули голосний гуркіт. Хтось крикнув - ховайтеся, і ми усі попадали на підлогу, під стільці. А потім дах кінотеатру просто звалився на нас".

  Попередній матеріал
  У Львові запровадили туристичний збір
  Наступний матеріал
  Держсекретар США і президент Венесуели - потисли одне одному руки
  Теги: