Фото із відкритих джерел

У штаті Вісконсин погодилися на перерахунок голосів на виборах президента США

  Перерахунок ініційовано кандидатом від Партії зелених Джилл Стайн. Вона планує подати клопотання про перерахунок також у Мічигані та Пенсильванії

  Виборча комісія штату Вісконсин в п'ятницю, 25 листопада, погодилася на перерахунок голосів після офіційного клопотання від кандидата у президенти США від Партії зелених Джилл Стайн. Аналогічні запити Стайн планує подати ще в двох штатах - Мічигані та Пенсильванії, повідомляє видання DW.

  У виборчій комісії повідомили, що розпочали підготовку до перерахунку, який має бути завершений не пізніше 13 грудня. Процес перерахунку голосів, який передбачає перегляд близько 3 млн бюлетенів вручну, імовірно розпочнеться наприкінці наступного тижня - після того, як будуть сплачені необхідні для цієї процедури кошти.

  Точна сума, яка необхідна для перерахунку, поки невідома. За словами Стайн, у трьох штатах вона може сягнути близько $7 млн. Кандидат від Партії зелених повідомила, що з моменту початку кампанії на підтримку перерахунку голосів вона вже зібрала близько $5 млн від донорів і планує завершити збір коштів наступного тижня.

  У штаті Вісконсин майбутній президент Дональд Трамп випередив колишню кандидатку в президенти США від демократів Гілларі Клінтон на 27 тисяч голосів, в Пенсильванії - на 60 тисяч, в Мічигані - на десять тисяч.

  Нагадаємо, раніше група відомих вчених та юристів, які спеціалізуються на виборчому законодавстві, закликала Клінтон підняти питання щодо перерахунку голосів саме в цих штатах через можливі маніпуляції результатами виборів. Стайн в обґрунтуванні необхідності перерахунку також вказала на "статистичні аномалії".

  Попередній матеріал
  На пункті в пропуску "Мар'їнка" в черзі 450 авто
  Наступний матеріал
  Начальника військового складу викрили на торгівлі набоями

  Вибори президента США: за Клінтон проголосувало на мільйон більше американців, ніж за Трампа

  Антитрампівські протести в США: У сутичці в Індіанаполісі поранено двох поліцейських