У Сербії заборонили куріння в громадських місцях

  Куріння у громадських місцях заборонила Сербія. Затягнутися сигаретою відтепер не можна на робочому місці, в освітніх та медичних установах, а також у ділових та спортивних центрах. Для цього мають бути спеціально обладнані місця.

  Невеличкі кав`ярні та заклади харчування, згідно із законом, повинні  визначитися, яку публіку обслуговувати - курців чи тих, хто за здоровий спосіб життя. А от ресторанам з великою площею можна розділити територію. Порушникам загрожує чималий штраф. Для фізичних осіб передбачене стягнення  від півсотні євро, тоді як підприємствам доведеться викласти щонайменше десять тисяч євро. 

  Неда Єфремович, працівниця національного музею: "Я збентежена - цей закон не дозволяє облаштувати спеціальну кімнату для паління у приміщенні музею, де я працюю".

  Джордана Грабец: "Зараз палити можна на вулиці - і це не проблема, а от коли буде мінусова температура - тоді що робити?"

  Зарко Требезянін: "Люди вже у паніці, адже покарання доволі суворе. Думаю, саме тепер, щойно закон вступив у силу, правоохоронці пильно стежитимуть за порушниками".

  Попередній матеріал
  В Австралії подовжили заборону на польоти "Ейрбасів"
  Наступний матеріал
  Захисники тварин вимагають закриття Київського зоопарку
  Теги: