У Сербії пройшов перший тур виборів президента

  Колишній президент Сербії Борис Тадич й один з лідерів опозиції - Томислав Ніколич - вийшли в другий тур виборів президента Сербії. Про це свідчать попередні результати, оприлюднені ЦВК країни. Обидва кандидати набирають близько 25 відсотків голосів.

  На парламентських же виборах, які відбулися разом з президентськими, Сербська прогресивна партія Ніколича також отримала 25 процентів проти 23-х Демократичної партії Тадича. Нагадаємо, позачергові вибори пройшли в країні після того, як у квітні президент Борис Тадич пішов у відставку. Він зазначив, що громадяни Сербії мають під час волевиявлення підтримати або відкинути запропонований ним пакет реформ.

  Борис Тадич, лідер Демократичної партії: "У другому турі виборів будуть змагатися дві зовсім різні ідеології подальшого розвитку країни. Моїм основним пріоритетом є подальша європейська інтеграція Сербії, і я зможу завершити цей процес набагато швидше, ніж мій опонент".

  Томислав Ніколич, лідер Сербської прогресивної партії: "Я хочу, щоби другий тур об`єднав, а не розділив наших громадян. Обіцяю діяти в інтересах усієї Сербії, а не якоїсь її частини. Впродовж останніх років влада втратила дуже багато часу й ми вже, практично, не маємо його".

  Попередній матеріал
  Саркозі привітав Олланда з перемогою на виборах
  Наступний матеріал
  У Великій Британії розпочався сезон перегонів на газонокосарках
  Теги: