У Сербії оголосили жалобу за жертвами масового вбивства

  Жалобу за жертвами масового вбивства в селі Велика Іванча, що за сорок кілометрів на південний захід від Белграда, оголосили в Сербії. Винуватцем трагедії став 60-річний Любіша Богданович, безробітний ветеран Балканської війни.

  Він розстріляв з пістолета 6 чоловіків, 6 жінок та 2-річну дитину. Серед загиблих - мати й син нападника та сусіди. Поліція розповідає, що Богданович убивав їх, коли жертви спали. Потім поранив дружину та намагався скоїти самогубство. Зараз нападник перебуває в одному зі шпиталів Белграда. Його стан лікарі називають критичним. Правоохоронці конкретного мотиву поки не встановили. Психіатри ж кажуть, що Богданович міг здійснити злочин через хворобу, викликану участю в Балканській війні та нещодавньою втратою роботи. Кілька років тому його батько і дядько покінчили життя самогубством.

  Зоран Джурич, психіатр: "Нападник був тихою, спокійною людиною. Але колишні солдати часто страждають на тимчасову втрату особистості. Тоді вони можуть робити жахливі речі, навіть не усвідомлюючи цього. Можливо, в даному випадку сталося щось подібне".

  Попередній матеріал
  В Італії протестувальники погрожують захопити парламентські комітети
  Наступний матеріал
  Лутковська заявила, що не отримувала заяви від Павліченків про катування [відео]
  Теги:
  Loading...