У Сербії літній чоловік застрелив 13 осіб

  Тринадцятьох односельців розстріляв 62-річний чоловік у Сербії. Це шестеро жінок, шестеро чоловіків та дворічний хлопчик.

  Першим Любиш Богданович застрелив свого сина, після чого - пішов по сусідніх будинках. Наприкінці нападник хотів убити дружину та себе, та лише завдав обом тяжких поранень. Усі загиблі - друзі та рідні чоловіка. Вони мешкали в 5 окремих будинках. У Богдановича був дозвіл на зброю, а сусіди кажуть - він ніколи не мав проблем із психікою, був дуже спокійним. Що спричинило інцидент - невідомо. Поліція повідомила, що Богданович брав участь у бойових діях під час війни 1991-95-го років, а останній рік він і його син сиділи без роботи. Кілька років тому батько та дядько Богдановича - наклали на себе руки.

  Івіца Дачич, прем`єр-міністр Сербії: "Це неочікуваний злочин. Нічого не віщувало, що таке може статися. Це страшна трагедія. Уряд Сербії збереться сьогодні на позачергову сесію для обговорення. В останні роки такі напади нагадують про аналогічні злочини, що відбуваються в інших країнах. Думаю, настав час приділяти увагу не лише поліцейській роботі".

  Мілован Константинович, сусід нападника: "Він гарна людина, йому будь-хто відчинив би двері, він усім допомагав. Тож просто міг подзвонити, йому відкрили, а він зайшов - і почав убивати. Мабуть, йому розум затьмарився".

  Попередній матеріал
  На "Фукусімі" - новий витік радіоактивної води
  Наступний матеріал
  У Єревані пройшла інавгурація президента і акція протесту
  Теги:
  Loading...