У семи країнах світу презентували новий iPhone 4s

  Довжелезні черги - у магазинах компанії "Apple". Щоправла, лише у семи країнах. Саме там сьогодні стартували продажі нового смартфону. Модель під назвою iPhone 4s - уже встановила рекорд. За першу добу он-лайн замовлень на сайті компанії продали більше мільйона телефонів.

  Зі сходом сонця крамниці "Apple" в Австралії, Японії, Великій Британії, Франції та Німеччині заповнили тисячі охочих придбати iPhone 4s. Новинку просто змітали з полиць. Перші власники пристрою не приховували своїх емоцій.

  Незважаючи на критику фахівців, покупцям вдосконалена модель iPhone сподобалася. Багато власників новинки не могли відірватися від неї вже після кількох кліків по сенсорному екрану.

  Покупець: "Ця модель - набагато краща за попередню. Вона швидше працює й має штучний інтелект. Користуюся новим iPhone усього дві хвилини, а він мені вже надзвичайно подобається". 

  Покупець: "В iPhone 4s мене все влаштовує. Це найкращий пристрій, які коли-небудь у мене був".

  Південнокорейські ж фани продукції "Apple" з неприхованим сумом в очах дивилися на відкриті крамниці із заповітним яблучком на вивісці - адже їхню країну у список перших ринків iPhone 4s не включили.

  Покупець: "Вони відклали продаж нових iPhone у Південній Кореї. Мене це не влаштовує! Таке враження, що зараз збожеволію від розчарування".

  На новинку від "Apple" зі швидшим процесором, покращеною камерою та розгалуженою системою голосових команд чекають й у Сполучених Штатах та Канаді. Тисячі людей шикуються у довжелезні черги перед крамницями. Рекордсмен тримав своє місце сімнадцять днів поспіль.

  Покупець: "На попередню модель iPhone я чекав під крамницею три доби і був у черзі дванадцятим. Тепер гарно підготувався й усе-таки став першим. Для мене це було дуже важливо - відчути, що значить стати першим власником iPhone 4s у Нью-Йорку".

  Не забули покупці iPhone й вшанувати пам`ять багаторічного голови ради директорів компанії "Apple" Стіва Джобса, який помер від раку підшлункової залози п`ятого жовтня. Поблизу крамниць вони облаштували меморіали зі свічками, квітами, солодощами та фотографіями геніального управлінця і винахідника.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Прокуратура Франції відхилила позов проти Строс-Кана
  Наступний матеріал
  Нігерійські пірати відпустили захоплених моряків
  Теги: