У Сан-Франциско відсвяткували ювілей легендарного мосту "Золоті ворота"

  75-ть років відкриття легендарного мосту "Золоті ворота" в Сан-Франциско. День народження споруди відсвяткували масштабним феєрверком.

  На момент зведення у 1937-му вона була найбільшим висячим мостом у світі. Звання рекордсмена "Золоті ворота" тримали майже 30 років. Міст став не лише візитівкою Сан-Франциско, а й місцем дії у головних епізодах багатьох фільмів, серіалів і комп`ютерних ігор. Він зображений й на емблемі місцевої команди, яка виступає в Національній баскетбольній асоціації. "Золоті ворота" завдовжки майже два кілометри, а його опори заввишки дві з половиною сотні метрів. На сьогодні це один з найбільших висячих мостів у світі.

  Лола Сільвестрі, перший пішохід мосту "Золоті ворота": "Часто згадую день відкриття мосту. Всі люди розмовляли одне з одним й веселилися. Здавалося, усі добрі знайомі. Шкода, що це більше не повториться в моєму житті".

  Антея Хартіг, виконавчий директор Каліфорнійського історичного товариства: "Міст "Золоті ворота" став невід`ємною частиною повсякденного життя кожного мешканця Сан-Франциско. Проте ми маємо пам`ятати, це ще й чудовий витвір інженерного мистецтва та унікальна пам`ятка архітектури".

  Попередній матеріал
  Радбез звинуватила владу Сирії у невиправданому застосуванні артилерії й танків під час штурму Хули
  Наступний матеріал
  Термінал "Д" Міжнародного аеропорту "Бориспіль" розпочав свою роботу
  Теги: