У Римі стартував 11-ий Міжнародний енергетичний форум

  У Римі стартував одинадцятий Міжнародний енергетичний форум. Протягом двох днів учасники обговорюватимуть ситуацію на ринку енергоносіїв та стратегію безпеки у цій сфері.
  У форумі візьмуть участь міністри енергетики з шістдесяти країн, керівники профільних компаній та нафтові експерти. Порядок денний зустрічі включає також обговорення стратегічного партнерства у цій сфері, інвестиційного клімату та протидію нестабільності на енергетичному ринку. Всі засідання форуму проходитимуть за зачиненими дверима. І деякі учасники зустрічі  вже оголосили свої прогнози подальшого розвитку енергетичної ситуації в світі.

  Абдулла аль-Бадрі, генеральний секретар ОПЕК: "Високі ціни на нафту, які встановились на сьогодні, залежать від багатьох факторів. Країни-члени ОПЕК не мають наміру збільшувати видобуток нафти. Втім, ми вважаємо, що зі збільшенням видобутку ціни все одно не впадуть".

  Абдул-Хуссейн Алі Мірза, міністр нафти Бахрейну: "Я вважаю, що ціни на нафту залишаться високими. На їх зменшення має вплинути дуже багато факторів, а не лише політика країн-експортерів нафти. Серед таких факторів - геополітика, природні катаклізми, коливання на світових біржах, великі страйки у країнах-виробниках".
  Попередній матеріал
  На президентських виборах у Парагваї перемагає кандидат від опозиції
  Наступний матеріал
  Американка Една Паркер відзначила свій 115 день народження
  Теги:
  Loading...