5.ua

У Румунії шпиталізували чоловіка із підозрою на лихоманку Ебола

  Чоловіка, в якого підозрюють смертельно небезпечну лихоманку Ебола шпиталізували в румунський столиці – Бухаресті. Остаточно діагноз ще не встановили, однак лікарі кажуть, що вірогідність підтвердження діагнозу – 99 відсотків.


  51-річного інженера, який нещодавно повернувся з Нігерії, спочатку поклали до лікарні в місті Плоєшті, а вже звідти перевели до Бухареста. Тож нині лікарі терміново складають список всіх людей, з якими контактував хворий – адже він може стати причиною епідемії.

  Дотепер у Європі був лише один пацієнт із лихоманкою Ебола – іспанський місіонер. Але його привезли з Африки до мадридського шпиталю з усіма заходами безпеки, тож поширення інфекції – неможливе. Напередодні про можливі випадки захворювання повідомляли Канада та Гонконг, однак вони не підтвердилися.

  Вірус Ебола поширюється під час прямого контакту з хворою людиною. Зараз епідемія вирує в Західній Африці.

  Можливість експериментального лікування хворих на лихоманку Ебола обговорять сьогодні у всесвітній організації охорони здоров’я – там засідатиме комісія з медичної етики. Натепер ліків або вакцини від лихоманки Ебола не існує, а смертність від хвороби становить від 50 до 90 відсотків. Зараз хвороба стрімко поширюється, і медики хочуть почати лікування без попередніх клінічних випробувань. Новий препарат вже дали двом хворим американським медикам, і їхній стан покращився. Дати невипробувану вакцину вирішили і іспанському місіонеру, який захворів у Ліберії.

  Попередній матеріал
  Міжбанк відкрився зниженням курсу гривні до 12,9 за доллар
  Наступний матеріал
  Японія потерпає від тайфуну - є жертви
  Теги:
  Loading...